Fish'le Tanışın
Çekiliş Programı
Kampanyalar
Sıkça Sorulan Sorular
hayal
Finansal Hizmetler
SSS
genel kullanım
ek kart
assist
Finansal Hizmetler
Guvenli İnternet Alışverişi
Sanal Kart
Fish Üyelik Sözleşmesi
Fish nedir ?
Fish yepyeni bir kredi kartı programıdır. Axess’in tüm özelliklerini taşıyan Fish, kullanıcısına ekstra avantajlar, öncelikler ve alışveriş yaparak çekilişlere katılma hakları kazandırır.
Fish ne demek?
Fish ingilizce "Balık" demek.
Kartın adı neden Fish?
Balık, şans ve bolluğu temsil eden bir kelime. Fish 'in dünyasında da şans, kazanç, sürprizler, eğlence, mutluluk, bolluk ve bereket var.
Bu kartı mevcut kredi kartlarından ayıran ne özelliği var ?
FISH, Axess'in birçok özelliklerine sahip olmasının yanısıra kullandıkça hem axess üye işyerlerinde chip-para kazandırır hem de her an farklı bir hediye kazandırabilir. Çünkü bu kartla alışveriş yaptıkça çekiliş hakkı kazanır ve her ay yapılacak çekilişlere katılırsınız.
Fish ile de taksit yapabilecek miyim?
Evet, Fish Axess'in geçerli olduğu yüzbinlerce Axess üyeişyerinde taksitli alışveriş fırsatı sağlar.
Kazandığım chip paralarımı nakte çevirebilir miyim?
Hayır. Chip paralarınızla alışverişlerinizi bedavaya getirebilir veya uçak bileti satın alabilirsiniz.
Limitimi kendim belirleyebilir miyim ?
Dilediğiniz zaman, 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi'ni arayarak, Akbank Direkt Internet'i veya Akbank Şubeleri'ni ziyaret ederek limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, düzenli limit artış talimatı vererek, limitinizin otomatik olarak güncellenmesini de sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Fish kartımla ATM lerden para çekebilir miyim, para yatırabilir miyim?
Evet, kartınızla tüm Visa logolu ATM'lerden nakit avans çekebilirsiniz. Güvenli alışveriş ve nakit avans için kartınızın şifresini almayı unutmayınız.
FISH kartımla Akbank hesabımdan para çekebilir miyim, para yatırabilir miyim?
Evet, kartınızla Akbank ATM'lerini kullarak banka hesaplarınıza erişip para çekebilir, para yatırabilir veya diğer mevduat işlemlerinizi yapabilirsiniz. Banka hesaplarınızı Fish'inize tanımlamak için; Banka kartınızı ATM'ye takınız," Kredi Kartı ile hesaba erişim" tuşuna basıp, yetki vermek istediğiniz kredi kartınızı seçiniz. Bu işlemden sonra bütün Akbank ATM'lerinden Fish kartınız ile bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yetki verme işlemlerinizi dilerseniz, Akbank Direkt Internet (Tanımlamalar ve Başvurular Menüsü) ve şubenizden de yapabilirsiniz.
Güncel borcumu Akbank Direkt Internet'ten görüntüleyebilir miyim?
Kredi kartı limitinizi veya dönem içi harcamalarınızı merak mı ediyorsunuz? Öğrenmek, sahip olduğunuz kredi kartınızın bilgileri ile dilediğiniz an Akbank Direkt Internet'e girmek kadar kolay!
www.akbank.com'dan Akbank Direkt Internet'e tıklayın ve Kredi Kartı Numarası ile Giriş seçeneğini seçin, hem limitinizin ne kadar kaldığını öğrenin hem de dönem içi harcamalarınızı grafiklerle görüntüleyin.
Fish kartımla "Borç Transferi" yapabilir miyim?
Fish kartınızla Akbank Direkt İnternet’ten, Akbank Şubeleri’nden ve 444 00 11 Cep Kredi Hattı’ndan borç transferi yapabilirsiniz.
Ek kartımın ekstresini ayrı olarak alabilir miyim?
Evet. Ekkartın limitini ve hesap özeti gönderi adresini asıl kartınkinden ayrıştırabilirsiniz. Bunun için 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi'ni arayabilir veya www.akbank.com Akbank Direkt İnternet'ten talep edebilirsiniz.
Fish'i yurtdışı alışverişlerimde de kullanabilecek miyim?
Fish VISA ödeme sistemine bağlı bir kredi kartıdır. Fish'i tüm yurtdışı alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.Yurtdışı alışverişleriniz için isteğiniz doğrultusunda EURya da USD hesap özeti talep edebilirsiniz.
İstersem USD/Eurekstre alabilir miyim?
Evet. Bunun için 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi'ni arayabilir veya www.akbank.com Akbank Direkt İnternet'ten talep edebilirsiniz.
Fish'e özel Çağrı Merkezi var mı?
Evet. Fish ile ilgili tüm soru ve istekleriniz için 444 29 29 numaralı Fish Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.
Fish ile havaalanlarında bulunan WINGS Prime Class Lounge'lardan faydalanabilir miyim?
Bu hizmetten yalnızca FISH Black sahipleri yararlanabilmektedir.
Fish ile havaalanlarında bulunan WINGS Valet hizmetinden faydalanabilir miyim?
Bu hizmetten yalnızca Fish Black sahipleri faydalanabilmektedir.
Fish ile sanal alışveriş yapabilir miyim?
Evet . Fish ile internette de alışveriş yapabilirsiniz.
Fish şifremi nasıl tanımlayabilirim ?
KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz kartınızın son 4 hanesini 4425'e gönderin.
Örnek: KKSFIRE 1234
Cep telefonunuza gelecek geçici şifre ile 7 gün içinde dilediğiniz Akbank ATM'sine gidip şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir.
Kart sahipleri, iletişim bilgilerinde yer alan geçerli bir cep telefonu numarasıyla (Çağrı Merkezi dışındaki bir kanaldan kayıt edilmiş/güncellenmiş bir telefon bilgisi olmalıdır) SMS ile şifre alabilirler.
Şifrenizi 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi'nden, www.akbank.com Akbank Direkt İnternet'ten veya Akbank Şubelerinden de alabilirsiniz.
Ekkartımın limitini ben belirleyebilir miyim?
Evet. Ekkartın limitini ve hesap özeti gönderi adresini asıl kartınkinden ayrıştırabilirsiniz. Bunun için 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi'ni arayabilir veya www.akbank.com Akbank Direkt İnternet'ten talep edebilirsiniz.
Kartımda biriken chipparamı hesap özetimden de takip edebilir miyim ?
Evet. Fish'de hesap kesim tarihiniz itibarıyle biriken chipparanızı öğrenebilirsiniz. En güncel bilgi için 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.
Hesap özetimin/Ekstremin "Hesap Kesim tarihini" ben belirleyebilir miyim ?
Evet. Fish başvurunuz sırasında son ödeme haftanızı seçebilir ve 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi aracılığyla hesap kesim tarihinizi yılda 2 ile sınırlı olmak üzere değiştirebilirsiniz.
Hesap Kesim Tarihimi değiştirmek için ne yapmam gerekiyor ?
444 29 29 Fish Çağrı Merkezini arayarak hesap kesim tarihinizi yılda 2 ile sınırlı olmak üzere değiştirebilirsiniz.
Fish ekstreme ve kredi kartımdan yapılan harcamalara cep telefonumdan ulaşabilir miyim?

4425 smsAjan ile Fish'inizden ve Fish Ek Kart'ınızdan yapılan harcama bilgileri SMS ile anında cep telefonunuza gelir.

4425 smsEkstre ile kredi kartı borç bilgilerinize cep telefonunuzdan da ulaşabilirsiniz.

Fish yazıp 4425'e gönderdiğinizde kredi kartı bilgilerinizin o anda cep telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

4425 smsŞubesi'nin diğer kolaylıklarıyla tanışmak için hizmet almak istediğiniz cep telefonundan 444 29 29'i arayarak üye olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ücretlendirme bilgisi için tıklayınız.

Çekiliş Programı Kuralları
Çekiliş Programı Kuralları
Fish ile chip-para kazanabilecek miyim?
Evet, axess üye işyerlerinde chip-para kazanabilirsiniz.
Kazandığım chip-paralarımı kart ödemesi yapmak için kullanabilir miyim?
Hayır. chip-paralarınız sonraki alışverişlerinizde para yerine geçer.
FISH ile yaptığım alışverişlerde nasıl çekiliş hakkı kazanıyorum ?
FISH ile yurt içinde yapacağınız tüm alışverişlerde her 10 TL için 1 çekiliş hakkı, tüm yurtdışı alışverişlerde her 10 TL için 5 çekiliş hakkı, Fish ile vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatı ile ödenen faturalarınızın her 10 TL'si için 5 çekiliş hakkı, Fish ile kullandığınız Hızlı Para ana para tutarı üzerinden her 10 TL için 5 çekiliş hakkı, Taksitli Borç Transferi ile Fish'e aktardığınız diğer banka kredi kartı borçlarının her 10 TL'si için 5 çekiliş hakkı otomatik olarak kazanırsınız. Her ay içerisinde yaptığınız alışverişlerden topladığınız çekiliş hakları ile otomatik olarak Fish ödül çekilişine katılırsınız.
Kazandığım çekiliş haklarının geçerlilik süresi nedir ?
Her ay içerisinde yapacağınız alışverişlerde her 10 TL'de kazanacağınız çekiliş haklarınız birikir ve bir sonraki ayın başında yapılacak çekilişe bu çekiliş haklarınızla girersiniz. Her ayın sonunda çekiliş haklarınız sıfırlanır ve bir sonraki ay yeniden çekiliş hakkı kazanmaya başlarsınız.
Çekilişe katılmak için minimum alışveriş limiti var mı?
Evet. Minimum 10TL lik bir alışverişinizle 1 adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Kartınızla yaptığınız işlem tutarı arttıkça çekiliş hakkı sayınız da artar. Örneğin 107 TL alışverişle 10 çekiliş hakkı elde edersiniz.
Kartımı daha çok alışverişte kullanarak çekilişe katılma hakkımı arttırabiliyor muyum ?
Evet. Yurtiçinde ve yurtdışında yapacağınız tüm alışverişlerinizde kartınızı kullanarak çekiliş hakkınızı artırabilirsiniz.
Çekiliş haklarımı nereden takip edebilirim? Elimde çekilişe katıldığıma dair basılı bir form vs. olacak mı?
Hayır. Çekiliş haklarınızı alışveriş yaptıkça otomatik olarak kazanırsınız. Alışveriş sonrası aldığınız slibin altında alışverişten kazandığınız çekiliş hakkını ve ay için biriktirdiğiniz toplam çekiliş hakkını bulabilirsiniz. Çekiliş haklarını ayrıca www.fishcard.com.tr den veya 444 29 29 FISH Çağrı Merkezini arayarak veya SMS ile 4425'e ŞANS yazıp boşluk bırakıp, üye numanız ve kart numaranızın son 4 hanesini de aralarında boşluk bırakıp göndererek öğrenebilirsiniz.
Çekiliş sonuçlarını nereden, nasıl takip edebilirim?
Çekiliş sonuçlarını her ay başında wwww.fishcard.com.tr de bulunan çekiliş sayfasından ve bize bildirdiğiniz email adresinize göndereceğimiz Kazananlar Mailinden takip edebilirsiniz.
Neden Çekiliş haklarım her ay sonunda siliniyor ?
FISH çekiliş kampanyalarının tümü Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından verilen izinler ile gerçekleştirilmektedir.Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü kuralları değişikliği gereğince çekiliş dönemi içersinde biriktirilen hakların sıfırlanması ve yeni çekilişe yeni çekiliş hakları ile girilmesi zorunludur. Bu durum MPİ kuralları gereği olup, Akbank T.A.Ş.'nin uygulaması değildir.
FISH ASSIST


444 29 29 'dan ulaşabileceğiniz Fish Assist, 7 gün 24 saat hizmetinizde.


 • İstanbul, Ankara ve İzmir'de uygun fiyatlarla havalimanı shuttle hizmeti
  • Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir.
  • Rezervasyonunuz, uçuşunuzdan en az 6 saat önce ve Shuttle'ın uygunluk durumuna göre kabul edilebilecektir.
  • Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir.
  • 0-6 yas çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur.
  • 6-12 yas çocuklara %50 indirim uygulanır.
  • Uçus saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir.
  • 3 saati asan rötarlarda Secure Drive'in aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini tahahüt eder.
 • FISH sahipleri Shuttle ve Deniz Taksi ile denizde de ayrıcalıklı
  • Havalimanı shuttle hizmetini Deniz Taksi ile Adalar'da da alabilirsiniz. İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları'ndan Adalar'a, buradan İstanbul Havalimanları'na 7/24 transfer hizmeti ya da İstanbul Boğazı'nda herhangi bir etkinlik için şehir trafiği ile uğraşmak istemediğinizde havalimanından Bakırköy Deniz Taksi iskelesine, oradan da Deniz Taksi ile istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Rezervasyon için 444 29 29'u tuşlayarak Fish Assist'i arayabilirsiniz.
Hızlı Para

FISH'le paraya en hızlı nasıl ulaşabilirim?

Hızlı Para, kredi kartınızla hiçbir evrak ve belgeye gerek kalmadan acil nakit ihtiyacınızı anında karşılayabileceğiniz ve 9 aya varan taksitlerle rahatlıkla ödeyebileceğiniz bir hizmettir.

Hemen başvurmak için;

 • 444 29 29 FISH Çağrı Merkezi
 • www.akbank.com Akbank Direkt Internet'e girerek Kart İşlemleri Hızlı Para menüsüne girebilir,
 • Size en yakın Akbank ATM'sine veya Akbank Şubesi’ne gidebilirsiniz.
 • Dilerseniz 2522’ye HP yazın gönderin, biz sizi arayalım.

Detaylar için tıklayınız

Taksitli Avans
FISH'le nakit paraya kolayca nasıl ulaşabilirim?

Taksitli Avans hizmeti sayesinde FISH'inizle kolayca nakite ulaşabilir, geri ödemenizi uygun faiz koşulları ile 9 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.

Kullanım Noktaları:

 • Akbank ATM'leri
 • 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi
 • Akbank Direkt Internet
 • 444 00 11 Cep Kredi
 • Akbank Şubeleri
 • Dilerseniz 2522’ye "TA" yazin gönderin; biz sizi arayalim.

Detaylar için tıklayınız

Nakit Avans

Acil nakit ihtiyacınız için Nakit Avans! Fish'le Akbank ATM’leri ve diğer banka ATM'lerinden 7/24 anında Nakit Avans çekebilirsiniz.

Ayrıca 444 2525 Akbank Telefon Şubesi, Internet Şubesi ve Akbank Şubeleri'nden de kredi kartınızdan Nakit Avans çekerek hesabınıza para aktarabilirsiniz.


Detaylar için tıklayınız

SMS Para

FISH'ten SMS Para şimdi tamamen ÜCRETSİZ!


FISH'inizle tamamen ücretsiz olarak 500 TL SMS Para alabilir, uygun faiz oranı ve 3 taksitle rahatça geri ödeyebilirsiniz.

Üstelik dilerseniz SMS Para’nız Ücretsiz 9 Taksit Seçeneğiyle!


Ücretsiz 9 taksitle SMS Para almak için PARA9 yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve dilediğiniz tutarı 3155’e gönderebilirsiniz.


Detaylar için tıklayınız.

Taksit İste

Nereden, ne almış olursanız olun, fark etmez. 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi'ni arayın ya da Akbank Direkt Internet'i tıklayın, peşin olarak aldığınız her şeyi sonradan 9 aya kadar taksitlendirin.


Detaylar için tıklayınız.

Erteleme İste

İhtiyaçlarınızı ertelemeyin. İster taksitli, ister peşin alın, ödemesini sonraki aylara bırakın.


www.akbank.com Akbank Direkt İnternet’e girin veya 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi’ni arayın, 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizin ödemesini 3 aya kadar erteleyin.


Detaylar için tıklayınız.

Taksitli Borç Transferi
Diğer bankalara ait kredi kartı borçlarımı FISH'e aktarabilir miyim?

Diğer banka kredi kartı borçlarınızı FISH'inize aktarabilir, 9 aya varan vadelerle rahatça ödeyebilirsiniz!

Taksitli Borç Transferi'nden faydalanmak için:


 • Akbank Direkt Internet
 • Akbank Şubeleri
 • 444 0011 Cep Kredi Hattı
 • 444 29 29 FISH Çağrı Merkezi

Detaylar için tıklayınız

Sözüne Bedava Taksitli Avans!
Harcama sözünüze karşılık, faizsiz ve ücretsiz Bedava Taksitli Avans’ınızı almak için hemen Akbank Direkt İnternet’e girin veya 444 29 29’u arayın.


Detaylar için tıklayınız

Seçmesi Sizden Tarifesi Bizden
E- Ekstre
FISH hesap özetimi e-mail ile alabilir miyim?

FISH hesap özetlerinizi posta yerine e-mail ile alarak ağaçlara hayat verebilirsiniz, üstelik hesap özetinize dilediğiniz zaman kolaylıkla e-mail adresinizden ulaşabilirsiniz. E-ekstre talimatlarınızı Akbank Direkt Internet'ten ve 444 2929 FISH Çağrı Merkezi'nden kolayca verebilirsiniz. Kampanyaya katılımınız durumunda, tüm kartlarınız için posta ile ekstre gönderimi iptal edilir ve e-mail olarak gönderime başlanır.
Esnek Birikim Hesabı
Esnek Birikim Hesabı ile düzenli biriktirin, esnek ödeyin!

Esnek Birikim Hesabı kredi kartınızdan vereceğiniz bir talimat ile düzenli birikim yapmanızı sağlar.
İster döviz, ister çeyrek altın Esnek Birikim Hesabı ile düzenli birikiminizi dilediğiniz gibi yaparsınız!
Tüm Akbank Şubelerinden veya Akbank Direk İnternet'ten tek bir talimatla Esnek Birikim Hesabı açtırabilirsiniz.

Esnek Birikim Hesabı’ndan ödemede büyük kolaylık

Esnek Birikim Hesabı talimat verme ve ödeme anlamında tam bir esneklik sunar.
Kredi kartından verdiğiniz talimatlar, bir ücret veya faiz talep edilmeden kredi kartının son ödeme tarihinde Esnek Birikim Hesabı’nda değerlenmeye başlar.
Verdiğiniz talimat cinsinin karşılığı olan tutar kredi kartınızdan TL olarak çekilir.

Altın veya Döviz birikiminize siz karar verirsiniz!

 • Her ay Altın Mevduatı biriktirebilirsiniz. *
 • USD, EURO, JPY, GBP, RUB döviz cinslerinde birikim talimatı verebilirsiniz
 • %50 USD + %50 EURO‘dan oluşan hazır birikim sepeti** ile de birikim yapabilirsiniz.

*Altın mevduatında 1 gram altın 995/1000 saflıktaki değere eşittir.
**Burada kullanılan sepet içeriği bir yatırım önerisi değildir. Hiçbir şekil ve surette Akbank T.A.Ş.’nin herhangi bir taahhüdünü içermediğinden gerçekleştirilecek yatırım ve oluşacak her türlü riskler yatırım yapan kişilere ait olacaktır.


Birikim yapacağınız fiyata siz karar verirsiniz!

 • Şubelerimizden ve Telefon Bankacılığından koşullu talimat vererek; birikim yapmak istediğiniz döviz kuru, sadece belirleyeceğiniz bir kur seviyenin altında ise o ayki talimatım gerçekleşsin diyebilir, giderleriniz kontrol altında tutabilirsiniz.

Birikim hesabınızın kullanımına siz karar verirsiniz !

 • Hesap açılışlarında elinizdeki toplu parayı, limit olmaksızın, açılış tutarı olarak hesaba yatırabilirsiniz.
 • Birikim tutarınızı artırmak isterseniz, dilediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz.
 • Birikim hesabınızdan, dilediğiniz zaman, ek bir ücret/ceza ödemeden, istediğiniz tutarda para çekebilirsiniz.
 • Sevdiklerinizin geleceği için, adına birikim yapmak istediğiniz kişi ile birlikte şubelerimize gelerek, onların adına birikim yapabilirsiniz

Kolay birikim yapmanızı sağlayacak birçok esneklik Akbank Esnek Birikim Hesabı’nda sizi bekliyor.
Fatura Ödeme
FISH'le faturalarımı nasıl ödeyebilirim ?

Fatura Ödemelerinizi ister talimatlı olarak, ister tek seferde FISH'inizle yapabilirsiniz.FISH'inizle 444 29 29 FISH Çağrı Merkezi, Akbank Direkt Internet ve tüm Akbank Şubelerinden vereceginiz tek bir talimatla, Şubeye gitmeden, sıra beklemeden, ödemeleriniz kolayca gerçekleşir, fatura takip derdinden kurtulursunuz. Ayrıca faturalarınızın ödemelerini tek seferlik olarak www.akbank.com adresinden Akbank Direkt İnternet'e giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz.
Düzenli Fon Alım Talimatı
Esnek Birikim Yatırım Fonu ve Yatırım Fonu Sepeti Talimatı

Fish kredi kartınızla Akbank'ın geniş yatırım fonu yelpazesinden, beklentilerinize uygun fon ile düzenli birikim yapabilir veya farklı risk profillerine uygun Korumacı, Dengeli ve Atak fon sepetlerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Ak Portföy uzmanlığı ile hazırlanmış, risk profilinize uygun yatırım fonu sepetleri ile yatırımlarınızı düzenli olarak farklı finansal enstrümanlar içeren yatırım fonlarında değerlendirebilirsiniz.

Fish ile talimatınızı size en yakın Akbank Şubesi'ne uğrayarak veya Akbank Direkt İnternet aracılığıyla kolayca verebilirisiniz.

 • Fish kartınızdan vereceğiniz Esnek Birikim Yatırım Fonu ve/veya Yatırım Fonu Sepet talimatınız, herhangi bir ücret veya faiz talep edilmeksizin kartınızın son ödeme tarihinde yatırım fonu alım emrine dönüştürülür ve takip eden 2. İşgünü fon alım işleminiz gerçekleştirilir.
 • Fish kartınızdan vereceğiniz Esnek Birikim Yatırım Fonu ve/veya Yatırım Fonu Sepet talimatınızdan chip-para kazanımı sağlanmamaktadır.
Bireysel Emeklilik Sigortası
FISH'le Bireysel Emeklilik Sigortası yaptırabilir miyim?

Hayalinizdeki emekliliği bugünden şekillendirmek için en yakın Akbank Şubesi'nden Bireysel Emeklilik Sigortanızı yaptırabilir, geleceğinize FISH'le yön verebilirsiniz.
Body Card Kart Koruma Planı
Body Card Kart Koruma Planı nedir?

Sizin veya aile fertlerinizden herhangi birinin cüzdanının kaybolması ya da çalınması durumunda dünyanın her yerinden sadece 444 29 29 FISH Çağrı Merkezi'ni arayarak çok kısa bir sürede tüm kredi ve banka kartlarınızın sizin adınıza kapatılmasını sağlıyabilirsiniz Ayrıca bu numarayı aradığınız andan itibaren kredi kartlarınızdan oluşacak harcama riskini geriye dönük 3.000 TL, toplamda 50.000 TL harcamayı da teminat altına alınır.

Detaylar için tıklayınız
Yabancı Para Hesap Özeti
Yabancı Para Hesap Özeti nedir?

FISH'le, döviz harcamalarınız için USD veya Euro hesap özeti alabilir, ödemelerinizi seçtiğiniz para birimi üzerinden yapabilirsiniz. Bu ayrıcalıktan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.akbank.com Akbank Direkt İnternet veya 444 29 29 FISH Çağrı Merkezi'ne başvurarak USD veya Euro hesap özeti talebinde bulunmak.

Detaylar için tıklayınız

SmsAjan / SmsEkstre
Fısh kartım ve Ek Kart harcamalarını nasıl takip edebilirim? Borç bakiyemi anında nasıl öğrenebilirim?

4425 smsAjan ile FISH'inizden ve Ek Kartlarınızdan yapılan harcamalar işlem anında cep telefonunuza sms olarak bildirilir. 4425 smsEkstre ile kredi kartı borç bilginizi cep telefonunuz üzerinden öğrenebilirsiniz.

4425 smsEkstre ile kredi kartı borç bilgilerinize cep telefonunuzdan da ulaşabilirsiniz. FISH yazıp 4425'e SMS göndererek borç bilgilerinizin o anda cep telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

smsAjan ve smsEkstre'den faydalanmak için 4425 smsŞubesi'ne üye olmanız gerekmektedir. 4425 smsŞubesi'ne, hizmet almak istediğiniz cep telefonunuzdan 444 2929'u arayarak veya Akbank Direkt İnternet'ten kolaylıkla üye olabilir; 4425 smsAjan ve 4425 smsEkstre'nin dışındaki smsŞubesi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Kredi Kart Yönetmelik Değişikliği
Fish’ten Sözünüze Bedava Taksitli Avans!
Hemen Akbank Direkt İnternet’e girin veya 444 29 29’u arayın, harcama sözünüze karşılık, faizsiz ve ücretsiz Bedava Taksitli Avans’ınızı hemen alın.

Detaylar için tıklayınız

Fish Tüketici Kredisi
FISH'ten 15.000 TL'ye kadar Tüketici Kredisi! Üstelik kefilsiz!

En yakın Akbank Şubesi'ne hemen gidip ikametgah ve kimlik belgenizle Tüketici Kredisi'ne başvurun, kredinizi FISH'inizle taksit taksit ödeyin.

Detaylar için tıklayınız
Çekiliş Programı Kuralları
Çekiliş Programı Kuralları
Ekstre Mola Nedir?

Ekstre Mola, kartınızın Hesap Kesim Tarihi ile Son Ödeme Tarihi arasında ekstre borcunuzun tamamını ya da yaptığınız ödemeler sonrasında geriye kalan ekstre bakiyenizi bir ay ertelemenizi sağlayan hizmettir. Ekstre Mola hizmetinden yararlanmanız durumunda ertelediğiniz tutar üzerinden %2,16+15 TL hizmet bedeli alınmaktadır. (Vergi ve fonlar hariçtir.)

Detaylı bilgi için tıklayınız

Fish'le paraya en hızlı nasıl ulaşırım?

Fish'le Hızlı Para hizmeti sayesinde acil para ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. 444 2929'dan 1'i tuşlayıp, www.akbank.com'kredi kart numarası ve şifrenizi girdikten sonra 8'i tuşlayarak veya Akbank ATM/BTM'lerinden hafta içi veya haftasonu dilediğiniz zaman Hızlı Para'ya başvurabilir ve paranızı anında alabilirsiniz

Detaylı bilgi için tıklayınız

Fish Limitimi Nasıl artırabilirim?

Fish'inizin limiti bankamız tarafından düzenli olarak değerlendirilmektedir. Kişiye özel önerilen limit artışlarını tüm Akbank ATM ve BTM'lerini kullanarak ya da 444 2929 Fish Çağrı Merkezi'ni arayarak onaylayabilirsiniz. Düzenli limit artış talimatlarınızı 444 2929 Fish Çağrı Merkezi'ni arayarak, Akbank Direkt Internet'i tıklayarak veya tüm Şubelerimiz ile iletebilirsiniz.

Fish SanalKart Nedir?

İnternet ve telefon alışverişleriniz için en rahat ve güvenli seçenek olan Fish SanalKart ile;
 • Limitinizi asıl kart limitinize bağlı olarak sizin belirleyebilir,
 • Fish'e tanınan bütün Taksit olanaklarından yararlanabilir,
 • Çekiliş haklarından faydalanabilir,
 • Internet alışverişlerinizi hesap özetinizde kolayca takip edebilir
 • Yurtdışı sitelerdeki internet alışverişlerinizi tercihinize göre TL, USD veya Eurolarak ödeyebilirsiniz.

Fish SanalKart, sadece telefon ve internet kullanımı için yaratılan, fiziksel olarak basılmayan bir kredi kartıdır. SanalKart Limiti sadece internet ve telefonla alışveriş işlemleri için yükseltilip sonra sıfırlanan özel bir limittir, bu nedenle çalıntı veya kötü niyetli kullanıma imkan tanımaz.

Fish SanalKart Nasıl Kullanılır?
 • Fish SanalKart'ınız, Fish kredi kartınıza bağlı olarak oluşturulur. Öncelikle, SanalKart oluşturmak istediğiniz Fish kartınızı seçmelisiniz.
 • Fish SanalKart, basılı bir kart olmadığından size fiziksel bir kart ulaştırılmayacaktır, ancak size bir kart numarası tahsis edilecektir.
 • Kartınız ilk aşamada "0" limitli olarak oluşturulur.
 • Yapmak istediğiniz alışveriş tutarı kadar limiti, asıl Fish kartınızdan Fish SanalKartınıza aktararak oluşturabilirsiniz.
 • Limit güncellemelerinizi Direkt İnternet /SanalKart Limit Değişiklik adımı ile yapabilirsiniz.
 • Limitinizi 2 şekilde oluşturabilirsiniz;
  • "Limitim Harcadıkça Azalsın" seçeneğini tercih ederseniz, SanalKart'ınıza aktardığınız limit tutarı yaptığınız harcamalar tutarında azalır.

   Örnek: Asıl kartınızdan SanalKart'ınıza 1.000 TL limit aktararak 250 TL'lik bir alışveriş yaptınız. Ekstreniz kesildikten sonra kartınıza ödeme yaptığınızda yapılan ödeme asıl kartınızın limitine eklenir ancak SanalKart limitiniz 750 TL olarak kalır. SanalKart limitinizi tekrar 1.000 TL'ye tamamlamak için yeniden asıl kartınızdan SanalKart'ınıza limit aktarımı yapmanız gerekir.

  • Kartınızdan talimat vererek yaptığınız ödemeleriniz varsa, SanalKart'ınızı rahatça kullanabilmek için "Limitim Sabit Kalsın" seçeneğini tercih edebilirsiniz.

   Örnek: Asıl kartınızdan SanalKart'ınıza 1.000 TL limit aktararak 250 TL'lik bir alışveriş yaptınız. Ekstreniz kesildikten sonra kartınıza ödeme yaptığınızda yapılan ödeme ile SanalKart limitiniz tekrar 1.000 TL'ye tamamlanır.
 • Alışveriş işlemleriniz için gerekli CVV2 ve son kullanım tarihi bilgilerine Akbank Direkt İnternet / SanalKart Bilgi Görüntüleme ekranını kullanarak ulaşabilirsiniz.
 • Alışveriş işleminiz sonrasında kartınızda kalan ve kullanmayacağınızı düşündüğünüz limitinizi Akbank Direkt İnternet /SanalKart Limit Değişiklik adımı ile tekrar asıl Fish kartınıza aktararak sıfırlayabilirsiniz.
 • Fish SanalKart'ınızı sadece internet ve telefon kanalıyla yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.
 • Fish SanalKart'ınızı 444 29 29 Fish Çağrı Merkezi'ni arayarak iptal ettirebilirsiniz.
Nasıl Fish SanalKart sahibi olunur?
 • Fish SanalKart'ınızı, mevcut Fish kartınıza bağlı olarak Akbank Direkt İnternet'teki kart işlemleri menüsünden hemen oluşturabilirsiniz.
 • Fish SanalKart tamamen ücretsizdir.
Fish Üyelik Sözleşmesi

· Sözleşmeler

Kredi kartı sözleşmelerini yürürlüğe girme tarihleri ile aşağıda bulabilirsiniz.

Kredi Kartları Hizmet Sözleşmesi - 26.01.2015

Kredi Kartları Hizmet Sözleşmesi - 15.12.2014

Kredi Kartları Hizmet Sözleşmesi - 03.10.2014· Bilgi ve Talep Formları

Kredi kartları bilgi ve talep formlarını yürürlüğe girme tarihleri ile aşağıda bulabilirsiniz.

Kredi Kartları Bilgi Formu - 26.01.2015

Kredi Kartları Bilgi Formu - 15.12.2014

Kredi Kartları Bilgi Formu - 03.10.2014

Daha geniş bilgi Boyner, Beymen, Benetton, Fabrika, Q, Network, Sisley, Divarese mağazalarında.

Her hakkı Akbank T.A.Ş.'ye aittir. © 2011
Akbank
Axess